NASZE SPA

SAUNA FIŃSKA

Sauna fińska, znana także jako sauna sucha, albo (rzadziej) fińska łaźnia, wyróżnia się najwyższą temperaturą ze wszystkich saun – od 60 do 110 stopni Celsjusza, przy równoczesnej niskiej wilgotności rzędu 5-15%. Sercem sauny fińskiej jest piec, który ogrzewa kamienie, siedziska i oparcia. Wnętrze fińskiej sauny wykonane jest z drewna (np. cedru kanadyjskiego). Niska wilgotność powoduje, że można ją wybudować nie tylko w na wolnym powietrzu (sauna fińska ogrodowa), ale i we wnętrzu (sauna fińska domowa).

Cena 60 PLN/ 1 godzina  – cała sauna na wyłączność.
Uwaga!! Sauna dostępna dla osób powyżej 18 lat.

SAUNA INFARED

Sauna na podczerwień dla niektórych jest ciągle zupełnie niezrozumiała i służy jedynie fanaberiom. Tymczasem korzystanie z sauny tego typu przynosi ogromną ulgę wielu osobom cierpiącym na różne schorzenia. Regularne wizyty w saunie polecane są wszystkim tym, którzy cierpią na bóle kręgosłupa o różnym podłożu. Złagodzenie dolegliwości odczują także ci, którym doskwiera zwyrodnienie stawów, dyskopatia czy też cukrzyca. Sprawdź, jak wiele dobrego niesie ze sobą sauna na podczerwień. Opinie w tej sprawie są jednoznacznie pozytywne.

Cena 45 PLN/ 30 min

JACUZZI

Jacuzzi – potoczne określenie wanien z hydromasażem, czyli formą masażu wodnego. Dzisiejsze wanny jacuzzi obejmują swym znaczeniem modele wanien od najprostszych, wyposażonych w dysze ze strumieniami wody, aż po wysoce zaawansowane (z elektronicznym sterowaniem). Wanny z hydromasażem są jednym z podstawowych urządzeń w spa, często wchodzą w skład kompleksów basenowych oraz aquaparków.

Cena 45 PLN/ 30 min – dostępne na wyłączność

STUDIO SOLARIUM

Solarium – punkt usługowy udostępniający odpłatnie urządzenia do opalania się, za pomocą promieni UV. Solarium jest to urządzenie elektryczne, zbudowane z lamp UV (nisko bądź wysokociśnieniowych), które emitują dawkę promieniowania podobną do tej jaką wytwarza słońce (głównie UV-A i UV-B oraz światło widzialne). Po kilku seansach pozwala uzyskać opaleniznę, która jest reakcją ochronną skóry na promieniowanie.

Cena 2,50 PLN/ 1min

Gościniec SunVita

ul. Górzysta 2
57-540 Lądek-Zdrój

Telefon:

+48 570 666 936

E-mail:

ladek.sunvita@gmail.com 

 

rezerwacja
telefon+48570 666 936
mapa